RCD 160-R47-JBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.47ohm, 400V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Country of OriginMainland China, Saint Lucia, Usa
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2019-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Ohmite55JR50E
RESISTOR, WIREWOUND, RES 0.5 OHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.5ohm, 1.5811V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45JR50E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.5ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45JR50
Res Wirewound 0.5 Ohm 5% 5W ±90ppm/C Conformal Silicone Ceramic AXL
설명
RESISTOR, WIREWOUND, RES 0.47 OHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%,AXIAL, SILICONE COAT, BULK
WW RES 5W AXIAL 0.47 OHM 5% BULK
Res Wirewound 0.47 Ohm 5% 5W ±90ppm/°C Silicone AXL Bulk