RCD 160-303-JBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 30000ohm, 400V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Bisco160-303-JBW125
13h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginMainland China, Saint Lucia, Usa
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Ceramic Composition Resistors
160 30K 5% PB FREE