RCD 135-2000-FBW
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 200ohm, 140V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Bisco135-2000-FBW15
11h
Newark135-2000-FBW050
Onlinecomponents.com135-2000-FBW01Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginMainland China, Saint Lucia, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistors |Rcd (Resistors Coils Delaylines) 135-2000-FBW
135 200 OHM 1% PB FREE