Raltron Electronics CO6100-40.000
CO6 Series 40 MHz 5 V ±100 ppm 0°C TO +70°C Thru-Hole HCMOS Clock Oscillator
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지21년 전
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
설명
HCMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom