Ralec RTT06243JTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 24000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지2년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
24000¦¸ ¡À5% 1/4W 1206