Ralec RTT061470FTP
250mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 147Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지2년 전
공급망
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 147ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
147¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206