Ralec RTT032550FTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 255ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICRTT032550FTP535,0005KTape & Reel
12h
QuestRTT032550FTP0
13h
HQonlineRE03219104,930100
>1wk
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Resistors 0603 255Ω ±1% 1/10W ±100ppm/℃
255¦¸ ¡À1% 1/10W 0603