Qualtek FAD1-12025CBMW12
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 81.054CFM 38dB 120 X 120 X 25.5mm Bulk
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
Master Electronics
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.04%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
AXIAL FAN, BALL, 83CFM, 38DB, 4W, 12VDC;; 12VDC; Supply Voltage VDC:12V; Fan Frame Type:Square;
AXIAL FAN, BALL, 83CFM, 38DB, 4W, 24VDC;; 24VDC; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square;