Yageo Group RO8605NFC
External Antenna, Collinear, Single Band, 860MHz-960MHz, Vertical, N Connector
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet10 페이지1년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+30.23%
설명
2 Glue Stick Antenna 5dBi 910MHz 50W Antennas ROHS
Antenna Omni-Directional 5dBi Gain 930MHz Bag