Yageo Group PE-0805PFB221ST
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R
IHS
Datasheet15 페이지5년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+22.85%