Yageo Group P0770.222NLT
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 2.3A 0.07Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet1 페이지18년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.16%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Inductor Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.8A 0.06Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 4012 T/R