Yageo Group P0751.153NLT
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 3A 0.055Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+3.57%