Yageo Group NMOQW152
Whip Antenna 152MHz to 162MHz 2dBi Magnet Mount VHF Connector
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet3 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+28.42%
설명
Glue Stick Antenna 2dBi 157MHz 200W Antennas ROHS