Yageo Group NMO4503CS
Whip Antenna 450MHz to 470MHz 5.14dBi Magnet Mount UHF Connector
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet3 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+46.93%
설명
Rubber rod antenna 5.14dBi 460MHz 200W - Antennas ROHS