Yageo Group FE2X39-3-2NL
Common Mode Chokes / Filters Tht Supprssion Choke 39000Uh 2.6Ohms
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+14.29%
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupSS21V-050360
Common Mode Chokes Dual 36000uH 1kHz 0.5A 2.4Ohm DCR Thru-Hole
설명
Common Mode Choke, 0.35 uH, 1500 Vrms, RoHS
Pulse SCT
FE2X series THT Common Mode Choke, up to 8A
Data Line Filter, 2 Function(S), 0.35A, 4 Pin(S) |Pulse Electronics FE2X39-3-2NL
Common Mode Chokes Dual 39000uH 0.35A 2.6Ohm DCR Thru-Hole
Current Transformer 1500VAC 2Ohm Prim. DCR 350mA Through Hole
250V 350mA 2 39mH 2.6¦¸ DIP , 18.39mm*13.41mm*20.4mm