Yageo Group BWCU00160811121M02
Common Mode Chokes / Filters Chilisin Common Mode Choke (CMC) For USB 2.0, IEEE1394b, LVDS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet20 페이지2년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Inductor Common Mode Choke 120Ohm 500mA 160mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 4 Pin(s)