Yageo Group ANT3216A063R2400A
AL-PIFA-C CHIP ANTENNA, 2.45GHZ, 3216; Available until stocks are exhausted
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet6 페이지5년 전
IHS
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-25.43%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2021-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupW3022
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 1880MHz Min, 1930MHz Max
Yageo GroupW3000
Chip Antenna, Triple Band, 1.565 GHz to 1.585 GHz, 2.4 GHz to 2.4835 GHz, Surface Mount
설명
Chip Antenna, Single Band, Linear, 2.4 GHz to 2.5 GHz, Surface Mount
2.4 GHz 1.69 dbi 2 VSWR 1 W Ceramic Chip Antenna 3.2 x 1.6 mm
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD / Ceramic Chip Antenna
Chip antenna 1.69dBi 2.4GHz 1W SMD Antennas ROHS
RF/Microwave Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
Antenna Chip 1.69dBi Gain 2-Pin Chip T/R
1.69dB 1W 50¦¸ 2.4GHz 230MHz SMD , 3.05mm*1.55mm*550¦Ìm
ANT3216A063R2400A, YAGEO / PULSE ELECTRONICS
芯片天线, AL-PIFA-C, 2.45GHZ, 3216;
Antenna Chip, 2.4-2.5Ghz, 50 Ohm, 3216; Center Frequency:2.45Ghz; Antenna Case Size:3216; Product Range:-; Antenna Applications:bluetooth, Gsm, Wlan, Zigbee; Antenna Polarization:linear; Antenna Type:omni-Directional; Input Power:1W Rohs Compliant: Yes