Pletronics UCE4031035LK015000-10.0M
Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±1.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.34%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Nom