Pletronics UCE4031035LK005000-10.0M
Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
IHS
Datasheet6 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
Clipped Sine Output Oscillator, 10MHz Nom