Pletronics SM8S-9-32.768K-20
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.94%
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2008-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Crystals SM 9PF WATCH XTAL 20PPM