Piher PT10MV10-204A2020
Trimmer Resistors - Through Hole 200Kohms 10mm Rnd Top adj
데이터시트 및 문서
Mouser
Datasheet4 페이지18년 전
관련 부품
Trimmer Potentiometers 200Kohms 10mm Rnd Side adj
Trimmer Potentiometers 200Kohms 10mm Rnd Top adj
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 200000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Potentiometer, Carbon, 0.08W, 200000ohm, 150V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Res Carbon Film Trimmer 220K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Automotive
Trimmer, Cermet, 0.2W, 200000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
설명
RES POT 200KOhm 20% 3/20W 10mm Thru-Hole