Piher PT10MV10-102A2020
Trimmer Potentiometers 1Kohms 10mm Rnd Top adj
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Mouser
Datasheet4 페이지18년 전
관련 부품
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LH 1 K
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 1 K
Trimmer Potentiometer Carbon 6mm Cross Slot Hole PT 6 KV 1 K
LINEAR POTENTIOMETER W/ 6 MM DIA. SHAFT,1KOHM,+/-20%,0.05W, THRU HOLE
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 1000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Potentiometer, Carbon, 0.08W, 1000ohm, 150V, 30% +/-Tol, 1 Turn(s)
설명
RES POT 1KOhm 20% 3/20W 10mm Thru-Hole
TRIMMER 1K OHM 0.15W PC PIN TOP