Panduit SE75P-CR0
Braided Cable Sleeve, 3/4 in Inside Dia., 1-1/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Production
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지14년 전
Sager Electronics
Farnell
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-44.09%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
설명
BRAIDED EXPANDABLE SLEEVING, PET, 19.1MM; Sleeving / Tubing Type: Braided; Sleeving Material: PET (Polyethylene Terephthalate); Sleeving Colour: Black; Internal Diameter: 19.1mm; Length - Metric: 30.5m; Length - Imperial: 100f
Panduit SE75P-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.75" diameter (19.1mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.75" (19.1mm),Black