Panduit S100X220YAJ
Panduit S100X220YAJ Self-Laminating Label, 1"x2.2", Vinyl, White, 1000 Labels
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet2 페이지14년 전
Datasheet2 페이지10년 전
Newark
Master Electronics
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
+9.45%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Wire Marker, Self Laminating, Blank (No Legend), 25.4mm x 101.6mm, PET (Polyester), White
Wire Marker, Self Laminating, Blank (No Legend), 25.4mm x 57.2mm, PET (Polyester), White
PanduitLJSL5-Y3-1
SELF-LAMINATING LABELS, USED FOR LASER/INK JET, 1"W X 1.33" H, POLYESTER, WHITE
TE Connectivity / RaychemCR-107-LSR
Cable Accessories Self Laminating Label Polyester White
TE Connectivity / RaychemSP100143WE5
Labels Thermal Transfer Printable Label Translucent Polyester White 25.4x36.5mm
TE ConnectivityF57577-000
Labels Dot Matrix Printable Label Polyester White 25.4x9.5mm
설명
Self Laminating Cable ID Markers; Pack Quantity:1000; External Width:1.00"; Length:1.10"; Print-On Area:2.20" RoHS Compliant: Yes