Panduit LWC19-A-C20
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지12년 전
Datasheet1 페이지14년 전
Newark
Electro Sonic
X-ON
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+158%
공급망
Country of OriginUS
관련 부품
PanduitTM3S8-M0
Panduit TM3S8-M0 Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
PanduitTM3S10-C0
Panduit TM3S10-C0 Cable Tie Mount, Screw-On, #10 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 100/Pack
PanduitSGTM2S8-C0
cable tie mount, black with a #8 (M4) screw. It is 0.66 inch (16.7 mm) long
설명
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.85 in L, 100 PK
Ltchingwireclip, adh,.19"bdle, bl, pk100 Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC19-A-C20
Adhesive backed latching wire clip .19 (4.8mm) bundle black.
Panduit Sales Corp LtchingwireclipAdh19inBdleBlPk100
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Black. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond.