Panduit HSTTP12-QY
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyvinyl Chloride Black Thin
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)HSTTP12-QY01Custom Reel
10h
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지14년 전
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Country of OriginCA
관련 부품
PanduitHSTTP09-QY
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin PVC .09(2.4mm) Dia Bl
PanduitHSTTP06-QY
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.06 in.; 25 ft. long
PanduitHSTTP05-QY
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.05 in.; 25 ft. long
Heat Shrink Tubing & Sleeves 1/8 INCH DUAL HST BLACK (25/4 FT/PKG)
Molex 19269-0033 Heat Shrink Tubing And Sleeves 3/4 Inch Dual Hst Bk 4Ft Tube cks
설명
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.12 in.; 25 ft. long