Panduit G.75X1.5LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X1.5X6'ADHLGRY
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지14년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
공급망
Country of OriginUS
관련 부품
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X1.5X6'LGray
Wire Ducting & Raceways Slotted DuctPVC Adh .75X1.5X6'LGray
Wiring Ducts Solid Wall Rectangular without Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Phoenix Contact3240188
Wire Ducting & Raceways CD 25X40 2 meters long, gray
Phoenix Contact3240278
Wire Ducting & Raceways CD 30X40 2 meters long, gray
HellermannTyton181-12005
Slotted Wall Wiring Duct, 1" x 2", Non-Adhesive, PVC, Gray, 120 Ft/Carton
설명
Base Wiring Duct, Type G, Wide Slot, Light Gray, 0.75" x 1.5" x 1' (6-Pack), Adhesive
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride Light Gray
SLOTTED DUCT, .75" X 1.5" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES