Panduit FRT12X4LYL
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horizontal Tee, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL
데이터시트
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-25.00%
설명
Panduit FRT12X4LYL FiberRunner Horizontal Tee, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
Panduit Sales Corp Fitting Horizontal Tee 12in X 4in (300Mm