Panduit FRRA12X4LYL
Panduit FRRA12X4LYL FiberRunner Horizontal Right-Angle, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-27.78%
설명
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horizontal Right Angle, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL
Panduit Sales Corp Fitting Horizontal Right Angle 12in X 4
FITTING HORIZONTAL RIGHT 12 ANGLE X 4 300MM X 100MM FIBE