Panduit CCH69-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 17.5 mm, PA, natural, (L x W x H) 19.1 x 12.7 x 20.1 mm, CCH69-S10-C
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 페이지20년 전
Datasheet1 페이지14년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.00%
관련 부품
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
설명
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.