Panduit CCH62-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 15.7 mm, PA, natural, (L x W x H) 16.5 x 12.7 x 15.7 mm, CCH62-S10-C
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지14년 전
Datasheet2 페이지24년 전
Sager Electronics
Burklin Elektronik
3개월간의 트렌드:
-16.49%
공급망
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
설명
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .62 (15.8mm) bundle white standard package.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS, 5/8
Cable Management, Clamp Nylon 6/6 Natural Screw Mount 15.7mm Automotive
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Natural, 1.01 in L, 100 PK
P CLIP, FIXED DIAMETER, NATURAL, PK100; Cable Clamp / Clip Type: Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 15.7mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip Colour: Natural; External Length
Fixed Diameter Clamp. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.