Panduit CCH12-S10-C
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .12 (3.2mm) bundle white standard package.
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet1 페이지20년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+2.81%
공급망
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .38 (9.7mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .38 (9.7mm) bundle black bulk package.
설명
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.12 in Bundle Dia., Natural, 1.735 in L, 100 PK
P CLIP, FIXED DIAMETER, NATURAL; Cable Clamp / Clip Type: Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 3.1mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip Colour: Natural; External Length: -; Exte
Factory Standard Pack = 100: Fixed Diameter Clamp. 0.12 Inch (3.2 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.: Prices available while supplies last.