Panduit CCH119-S10-C0
Cable Mounting & Accessories CABLE CLAMPS, 1 3/16'
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지20년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUS
관련 부품
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) 1.12 (28.5mm) bundle black bulk package.
Cable Strap; Weather-resistant; No. 10 Mount; 0.5 in. Wide; OD: 1 in.
Cable Mounting & Accessories Fixd Dia Clamp 1.25 (318mm) Bundle
설명
Panduit CCH119-S10-C0 Fixed diameter cable clamp, heavy duty, #10 screw (M5), 1.19" (30.2mm) bundle, black, bulk package. Fixed Dia Clamp, 1.19" (30.2mm) Bundle,
P CLIP, FIXED DIAMETER, BLACK; Cable Clamp / Clip Type:Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter:30.2mm; Cable Clamp / Clip Material:Nylon (Polyamide); Cable Clamp / Clip Colour:Black; External Length:-; External Width:12.7mm; RoHS Compliant: Yes