Panduit ACC19-A-M20
Cord Clip 0.75 in. W x 0.62 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet1 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.29%
공급망
Country of OriginUS
관련 부품
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cord Clip 0.62 in. W x 0.75 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.19 in. OD Cable
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
설명
Cord Clip. Adhesive, 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon 6.6. Color is Black.