Panasonic HE1AN-S-AC120V
HE Series 30 A SPST 120 VAC Chassis Mount Non-Polarized Compact Power Relay
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet9 페이지16년 전
Datasheet0 페이지0년 전
IHS
Master Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.55%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2001-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicHE1AN-AC120V
Relay Power SPST-NO 277VAC 120VAC Quick Connect Carton/Case
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 120V | Panasonic Electronic Components HE1AN-Q-AC120V
Relay Power SPST-NO 277VAC 110VDC Quick Connect Carton/Case
TE Connectivity1-1393210-9
Power Relay, SPST-NO, 48 VDC, 30 A, T9A Series, Through Hole, Non Latching
TE Connectivity5-1419102-8
T9A Series General Purpose DC Coil Electromechanical Relay SPST 30A 48VDC 2304Ohm Flange Mount
TE ConnectivityT9AS1D22-48
Electromechanical Relay 48VDC 2.304KOhm 30A SPST-NO (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
설명
Power Relay 120VAC 30A SPST-NO(51x34x52.8)mm
Relay Power SPST-NO 277VAC 120VAC Screw Carton/Case
Power Relay, Spst-No, 120Vac, 30A, Panel; Contact Configuration:Spst-No; Coil Voltage:120Vac; Contact Current:30A; Product Range:He Series; Relay Mounting:Panel Mount; Coil Type:Ac; Contact Voltage Vac:277V; Contact Voltage Vdc:30V Rohs Compliant: Yes |Panasonic HE1AN-S-AC120V