Panasonic EXC-28CH500U
0804 Common Mode Noise Filter Array / 50 Ohm +/- 25% At 100 Mhz, Reel 7
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet6 페이지9년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.84%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS
Choke, Common Mode, 35 Ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
Ind Common Mode Filter 50 Ohm 15 Ohm 100MHz 100mA 0302 Blister Plastic T/R
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes Dual 35Ohm 100MHz 170mA 900mOhm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC18CE650U
0603 Common Mode Noise Filter Array Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC-18CE650U
설명
Panasonic EXC28CH500U - Common mode Noise Filters
EXC28CH SERIES 0.16A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Common Mode Chokes / Filters 50ohm +/-25%@100 MHz 0804 Common mode
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.16A, 8 Pin(s)
5V 160mA 4 50¦¸@ 100MHz 1.5¦¸ 0804 2mm*1mm*600¦Ìm
Common mode Noise Filters, 160mA, 1.5½, RoHS
Panasonic SCT
COMMON MODE NOISE FILTER, 0.16A, 50 OHM;