Panasonic EXC-24CH900UR
Panasonic EXC24CH900UR - Common mode Noise Filters
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet6 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+22.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
설명
5V 130mA 2 90¦¸@ 100MHz 2.5¦¸ 0504 1.25mm*1mm*600¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.13A, 4 Pin(s)
CMC 130MA 2LN 90 OHM SMD