Panasonic EXC-24CE331U
Panasonic EXC24CE331U - Common mode Noise Filters
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet6 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1276%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
설명
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
CMC 100MA 2LN 330 OHM SMD
330 OHM 5V .1A