Panasonic EXC-16CT350U
FERRITE BEAD 35 OHM 0403 / 35 Ohms @ 100 MHz Signal Line Ferrite Bead 6-SMD, No Lead 100mA 4Ohm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet6 페이지8년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
설명
Common Mode Chokes Triple 35Ohm 100MHz 0.1A 4Ohm DCR SMD T/R
Panasonic EXC16CT350U - Common mode Noise Filters
35Ω@100MHz 4Ω 3 SMD-6P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS
100mA 35¦¸@100MHz 4¦¸ 0403 900¦Ìm*680¦Ìm*450¦Ìm