Panasonic ETQP5M101YGC
Power Choke Shielded Wirewound 97uH 20% 100KHz Metal 2.7A 0.229Ohm DCR Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet13 페이지8년 전
Datasheet0 페이지0년 전
JRH Electronics
Newark
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-12-29
관련 부품
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5140
Power Inductors - SMD FIXED IND 100UH 1.2A 280 MOHM