Panasonic ETQP4M1R5KVK
Power Choke Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 15.1A 0.00539Ohm DCR Automotive T/R
IHS
Datasheet15 페이지4년 전
Panasonic SCT
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.20%
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7A 0.0058Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7.2A 0.0052Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 9.5A 0.005Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T1R5NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 7.99A 0.0072Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10155T1R5NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 8.39A 7.2mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH ±30% 100kHz Ferrite 9.3A T/R
설명
15.1A 1.5uH Integrated molded inductor ±20% 22.5A SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 3331
ETQ-P Series 1.5 uH ±20% 15.1 A 5.39 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 1.5UH, 12.8A, 20%, POWER, SMD; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 12.8A; Inductor Construction: -; Saturation Current (Isat): 22.5A; Product Range: ETQP Series; Power Inductor Case: 8.5mm x 8mm x 4mm; DC Resistan