Panasonic ERX-2SJ4R7A
RES 4.7 OHM 5% 2W AXIAL / 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet10 페이지11년 전
Arrow Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Electro Sonic
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 4.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR16J4R7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 4.7ohm, 200V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ4R7
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 4.7Ohm 1W
TE ConnectivityROX3SJ4R7
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 4.7Ohm 3W
설명
Res Metal Film 4.7 Ohm 5% 2W 350ppm/C Conformal AXL Thru-Hole