Panasonic ERJPA3F8203V
Res Thick Film 0603 820K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지11년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
TE Connectivity / AMP4-2176177-6
Res High Power Thick Film 0603 820k Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJPA3F7683V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 768k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-PA3F7503V
Res Thick Film 0603 750K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Anti-Surge Thick Film 0603 787k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
설명
Res Anti-Surge Thick Film 0603 820k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
ERJ Series 0603 820 kOhm 0.25 W ±1 % ±100 ppm/°C Anti-Surge Thick Film Resistor
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 820000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 820000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.25W 1/4W 820kOhm ±100ppm/C
THICK FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 820KOHM +/-1% 0.25W +/-100PPM/DEGC
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 820KOHM
Panasonic ERJPA3F8203V - Small & High Power Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 820 Kohm, 250 Mw, - 1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-PA3F8203V
RES, 820K, 1%, 0.25W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 820kohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance T