Panasonic ERJPA3F33R0V
Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet8 페이지11년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Farnell
관련 부품
Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 33.2 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 30 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRGH0603F33R
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Ohm, 200 Mw, - 1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes
PanasonicERJ-P03F32R4V
Res Thick Film 0603 32.4 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
333mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 33Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 33 Ω, 0.25 W, ±1 %, ERJPA3F33R0V
ERJ Series 0603 33 Ohm 0.25 W ±1 % ±100 ppm/°C Anti-Surge Thick Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 33ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.25W 1/4W 33Ohm ±100ppm/C
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 33 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
THICK FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 33OHM +/-1% 0.25W +/-100PPM/DEGC
PANASONIC - ERJPA3F33R0V - RES, 33R, 1%, 0.25W, 0603, THICK FILM
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-PA3F33R0V
Panasonic ERJPA3F33R0V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 33R, 1%, 0.25W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 33ohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tole