Panasonic ERJ3EKF3920V
Res Thick Film 0603 392 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datasheet3 페이지9년 전
Datasheet5 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Burklin Elektronik
관련 부품
Yageo GroupRC0603FR-07392RL
Res Thick Film 0603 392 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-07392RL
Res Thick Film 0603 392 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 392 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
SMD Chip Resistor, 392 Ohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Res Thick Film 0603 392 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
100mW Thick Film Resistors 100V ±1% ±100ppm/℃ 390Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
100mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 392Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ Series 0603 392 Ohm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 392 Ω, 0.1 W, ±1 %, ERJ3EKF3920V
Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision; 392Ohm, 7 Inch Reel
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 392Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 392ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Resistor,Thick Film,Res 392 Ohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
Thick Film Resistors - SMD 0603 392ohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ3EKF3920V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, THICK, 392R, 0.1W, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:392ohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Packaging:Reel; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound