Panasonic ERJ-PA3F25R5V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 25.5 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Panasonic
Datasheet8 페이지11년 전
관련 부품
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 24ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP9-1879507-0
Res High Power Thick Film 0603 27 Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-P03F24R9V
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-P03F27R0V
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 25.5ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 25.5 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F25R5V
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 25.5OHM
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 25R5