Panasonic ERJ-PA3F24R0V
Res Thick Film 0603 24 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet9 페이지5년 전
Panasonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 24ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 22 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP8-1879507-9
Fixed Resistor, Thick Film, 0.2W, 22ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-P03F24R9V
Res Thick Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJP03F22R1V
Res Thick Film 0603 22.1 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
Res Anti-Surge Thick Film 0603 24 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Anti-Surge /Anti-Pulse High Power Thick Film Chip Resistors / 0603 / 1% / 24Ohm
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 24ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
THICK FILM SMNT RESISTOR 0603 CASE 24OHM +/-1% 0.25W +/-100PPM/DEGC
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F24R0V
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 24R
Panasonic ERJPA3F24R0V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 24R, 1%, 0.25W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 24ohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Elem; Available until stocks are exhausted Alternative available