Panasonic ERJ-PA3F1243V
Res Thick Film 0603 124K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet9 페이지5년 전
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
TE ConnectivityCRGH0603F120K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 120000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJPA3F1213V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 121k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.2W, 130000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-P03F1333V
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 124000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 124000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603