Panasonic ERJ-L14UF25MU
Res Thick Film 1210 0.025 Ohm 1% 0.33W ±300ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
IHS
Datasheet10 페이지8년 전
Panasonic
Future Electronics
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.025ohm, 0.1118V, 1% +/-Tol, 1000ppm/Cel, Surface Mount, 1210
설명
ERJ Series 1210 25 mOhm 0.33 W ±1 % ±300 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Res, Low ohmic,1210, 1% 25milliohm
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.025ohm, 0.0908V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.333W 1/3W 25mOhm ±300ppm/C
Current Sense Resistors - SMD 1210 0.025ohm 1% Curr Sense AEC-Q200