Panasonic ERJ-6GEYJ624V
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 620kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datasheet0 페이지0년 전
JRH Electronics
Newark
Farnell
3개월간의 트렌드:
-1.47%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
관련 부품
Res Thick Film 0805 620K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Molded SMD Automotive Paper T/R
Res Thick Film 0805 620K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 680000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 680K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 560K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
설명
620 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 620Kohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 620000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 620kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 620000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
RES, THICK FILM, 620K, 5%, 0.125W, 0805
Panasonic ERJ6GEYJ624V - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 620 Kohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ624V
RES, 620K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 620kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance